Kvalitní ošetření skleněných ploch

Naše úklidová společnost provádí mytí, čištění a leštění běžně znečištěných oken a výloh, tak i mytí oken po malířských pracích, mytí oken po řemeslnických a stavebních pracích. Čistíme okna plastová, dřevěná, šroubovací okna. Servisní mytí realizujeme pravidelně např. 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně.

Tuto práci jsme schopni zajistit celoročně dle přání a potřeb zákazníka. Všechny prosklené plochy je nutné důkladně očistit a odmastit, včetně rámů a parapetů. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. Skleněnou plochu necháme proschnout a následně leštíme prosklenné části na sucho čistou bavlněnou plenou

S čištěním skleněných ploch souvisí stržení a odstranění nedovolených polepů , fólií, samolepek. Zůstatky odstraňujeme pomocí úklidových žiletek, které zaručí to, že se povrch nepoškodí. Ve výšce mytí a čištění oken provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky nebo  hydraulických ramen montážních plošin. Technické vybavení a vše potřebné na umytí oken a jejich těžko dostupných míst si sami zajistíme. Při práci ve výškách je nutné, aby takové práce zajišťovali odborně školení pracovníci, kteří mají platné licence na práci ve výškách. Naši zaměstnanci jsou profesinálové a vědí jak správně ošetřit povrchy, aby nedošlo k poškození majetku u zákazníka.

 

Cenové relace našich služeb (včetně dopravy):

S čištěním oken souvisí služby, které Vám rádi odborně provedeme a to: mytí-čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz. Dále na skla aplikujeme nanoimpregnaci, jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tady je nutné podotknou, že tato technologie Vám zásadní mírou sniží náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled. Mezi další naše činnosti patří hloubkové strojové čištění koberců, strojové čištění podlah, a to: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy, voskování podlah, odstraňování graffiti nebo nanášíme ochranu antigraffiti aj.

Působíme nejen v ČR , ale také na Slovesku, v Rakousku a Německu. Pokud chcete vědět více o naší firmě STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO prohlédněte si naše inter. stránky nebo nás přímo kontaktujte na t.č.

Start typing and press Enter to search