Jsme dynamická úklidová společnost STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO díky našim dlouholetým zkušenostem a odbornému zázemí poskytujeme nejen pravidelný úklid firmám, ale i soukromým osobám. Řadíme se mezi firmy poskytující kvalitní a profesionální služby nejen v České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu. Odbornici naší úklidové společnosti pracují rychle a velmi kvalitně. Všichni pracovníci jsou odborně zaškoleni dle nejmodernějších technologií. 

Kvalitní voskování podlah

Ke každému povrchu přistupujeme individuálně. Ohledy přitom bereme na míru znečištění, frekvenci pohybu osob i na materiál. Podle toho volíme následné postupy. Naši pracovníci jsou odborníci a vědí jak správně ošetřit Vaši podlahu. Při restaurování Vám zajistíme obnovu lesku dlažby, údržbu a ochranu dlažby před mechanickým poškozením.

Ochrannou vrstvu nanášíme ve formě vosku (polymeru) tzv. fluatace nebo hydrofobní impregnace. U navoskování podlahy prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku), se jedná o speciální dvousložkovou polymerní ochrannou vrstvu s extrémní odolností proti zatížení, zpevňuje podlahovinu, zvyšuje její odolnost proti otěru a oděru, zabraňuje vzniku nevzhledných škrábanců a vyšlapaných míst.

Polymerová ochranná vrstva je vhodná pro obchodní domy, schody, sklady, školy, kanceláře, bytové domy, nemocnice, lékařské praxe, pečovatelské domy, sportovní haly, gastronomické a potravinářské provozy. Tento polymer má řadu výhod např.: podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, který se nám i našim zákazníkům nejvíce osvědčil.

Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností cca 3roky podle vytíženosti podlahy.

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. V případě, že potřebujete odstranit starý vosk (polymer) z podlahy a nanést novou ochranu, ani tato služba není pro nás problém. Starý vosk odstraňujeme kotoučových strojem, do kterého přidáváme speciální chemií od firmy Bosch na odstranění vosku.

 

Strojové čištění podlah

Firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO zajišťuje svým zákazníkům také generální a hloubkové strojové čištění podlah. Strojové čištění podlah zaručuje velmi kvalitní vyčištění, které provádí naši odborně zaškolení a profesionální zaměstnanci.

Strojové čištění podlah realizujeme za použití kotoučového stroje, na který můžeme upevnit dva nástavce. Čištění může být provedeno buďto nástavcem tzv. držákem padů nebo silonovým kartáčem. Kvalitní strojové čištění podlah zaručí kotoučový stroj, který má vysoký přítlak na podlahu a to cca 40 kg. Je možné na jeho hlavu přidat ještě závaží o hmotnosti 10 až 15 kg. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Strojové čištění podlah můžete využít pro detailní vyčištění linolea, marmolea, dlažby, litých podlah, plovoucích podlah i betonových podlah. Po vyčištění podlah doporučujeme nechat si podlahu zakonzervovat a nanést na ni průmyslový polymer. Tímto zajistíme, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlah.

 

STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO nabízí další služby:

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností.

Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem.

Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení.

Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Naše služby nabízíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.

 

Start typing and press Enter to search