Firma STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO působí na trhu již přes 20 let po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu a za tuto dlouholetou praxi využívá nejdokonalejší metody ve službách v umývání a čištění ve formě výškových prací. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby širokého spektra. Realizujeme nejen klasické umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u vysokých budov. 

Čištění fasád - natírání fasád ve výšce pomocí horolezecké techniky

Na výškové práce máme tým profesionálů, kteří jsou pro tuto profesi odborně vyškoleni. Náš tým horolezců má certifikace a školení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Svoji profesi provádějí již řadu let a striktně dodržují bezpečnost práce. Pro výškové práce využívají své zkušenosti a jsou schopni řešit práce ve výškách, které jsou pro jiné firmy neřešitelné.

Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům v těžko přístupných výškách. Pro snadno přístupná místa používáme teleskopické tyče o délce až 9m , výškové práce provádíme pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Vždy se snažíme uskutečnit ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení v provedení zakázky. Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

Realizujeme čistění fasád, omítek a pláště budov, tmelíme a provádíme i drobné opravy fasád a omítek. Malby a výmalby nanášíme kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR.
Jsme schopni Váš dům nebo jiný objekt kompletně zbavit kteréhokoliv znečištění na zdech jako například graffiti, skvrny od barev, organická nečistota, atd. Pokud se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstraňování graffiti.

Jedná-li se o běžné znečištění, fasády umýváme ve výšce ručně (od 44,-Kč/m²), vysokotlakou pistoli používáme při vyšším znečištění za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 (od 64,-Kč/m²). Pokud se objeví skvrny, které nejdou odstranit žádnou technologií, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy (od 290,-Kč/m²). Naše firma používá kvalitní fasádní barvy od firmy Weber, která nabízí širokou paletu barevných odstínů splňující nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky. Pokud se na Vašem objektu často objevují graffiti a nebo jiné druhy znečištění, navštivte naše webové stránky a v sekci antigraffiti, najdete více informací o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

 

Čištění fasád dostupné ze země

Čištění, tryskání a mytí fasád, zdí budov, průčelí a portálů, atria, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Čištění provádíme mytím, tlakovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Čištění také provádíme pískováním interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov.

Provádíme pískování granitem, pískování lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískování speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, nebo horolezecké a slaňovací techniky, práce ve výškách.

Z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb máme zkušenosti, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je 60-90% úspěšnost. Pro maximální spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět. S použitím kvalitní barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva).

 

Postavební úklid

Provádíme i po stavební úklidy, generální úklidy, po malířích nebo před kolaudacemi. Používáme nejmodernější technologie a čistíme ekologicky. Zbavíme prostory prachu po řemeslnících a nečistot po malování, důkladně umyjeme všechny skleněné plochy a jiné omyvatelné povrchy, strhneme polepy, nakonec hloubkově vyčistíme, popřípadě i navoskujeme podlahu. Máme tým specializovaných pracovníků, kteří vykonají vždy práci s maximálním výsledkem. Odborníci naší úklidové společnosti STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ BRNO pracují rychle a velmi kvalitně.

Všichni pracovníci jsou odborně zaškoleni dle nejmodernějších technologií. Výsledkem práce našich odborníků jsou spokojení zákazníci. Kvalifikovaní odborníci naší společnosti využívají pouze profesionální pracovní nástroje a ekologické čisticí prostředky, které neničí dané povrchy a zároveň životní prostředí. Zajistíme rychlý úklid jakkoliv rozsáhlých prostor kdekoliv na území Čech a Slovenska.

 

Další činnosti

Jsme úklidová firma, která vyhovuje všem Vašim požadavkům a přáním. Nabízíme celou řadu služeb od strojového čištění koberců pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči, strojové čištění podlah, voskování podlah – fluatace, přes odstraňování grafity, aplikace antigraffitového nátěru, až po servisní mytí výloh, mytí a čištění prosklených ploch, rámů, parapetů, výloh, výkladců, oken a prosklených ploch ve výšce, práce mytí a čištění ve výšce, mytí a čištění oken pomocí horolezecké a slaňovací techniky, mytí a čištění oken pomocí hydraulických ramen montážních plošin, výškové práce mytí a čištění oken, skleněných a prosklených ploch ve výšce, skleněných tabulí, skleníků, zimních zahrad, prosklených budov a domů, parkovacích domů, obchodních center, výloh provozoven obchodních center a výloh v ulicích města, vitrín, prosklených schodišť, světlíků, luxferů, copilit, polykarbonátů, skleněných přístřešků, skleněných a prosklených stěn budov a provozoven, opaxitové obklady, log, poutačů, skleněných portálů, vývěsních štítů, skleněných podkladů log, prosklených a skleněných výtahů a zdviží, skleněných a prosklených zábradlí, zábran a plotů, skleněných a prosklených stropů a podlah, epoxidové podlahy – stěrky, zrcadel a zrcadlových stěn, mříží a rolet, hladkých stěn, skleněných světel a lustrů, všech rozvodů vody, klimatizace, elektřiny, plynu, odpadů nad prodejní plochou.

Sundání, stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí všech polepů, lepidel, silikonů, barev po přestavbách a rekonstrukcích prodejen a provozoven v obchodních centrech a na ulicích měst. Čistíme a umýváme garážová vrata. Stržení a odstranění z výloh, výkladců, oken a skleněných tabulí folií, ochranných folií, samolepek, bannerů, reklamních polepů a polepů akcí. Oškrábání a vyčištění barev a silikonů po rekonstrukcích výloh a zbytků lepidel po stržených polepech, foliích, polepech reklam a polepech akci korundovými žiletkami.

Mytí a čištění oken, výloh a prosklených ploch po malování, řemeslech, malířích, rekonstrukcích, stavbě, přestavbě, výměně skel a výloh, před otevřením provozovny, při otevření nové provozovny a obchodu. Mytí a čištění oken v domácnosti, ve firmě, v obchodě, provozovně, v bytě, na domě a v rodinném domě. Umývání a čištění plastových oken, kastlových oken, balkonových oken, ventilaček, střešních oken, neotvíratelných oken, skleněných stěn, výtahů, kanceláří. Nárazové mytí oken, výloh, log, poutačů, vývěsních štítů, mříží, rolet, žaluzií, venkovních předokenních žaluzií, zrcadel, zrcadlových stěn, reklam, solárních panelů, výloh provozoven obchodních center. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffiti. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zaujali naše nabízené práce, navštivte naše firemní internetové stránky a nebo nás přímo kontaktujte.

 

Start typing and press Enter to search