Vyzkoušeli jste někdy strojovou metodu čištění koberců Brno? Je to ta nejlepší metoda

 In Nezařazené

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb a  v tomto článku bychom se chtěli věnovat našemu strojovému čištění koberců. A naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme čistili světlý koberec od kopřivového čaje. A to je určitě nepříjemné. Protože taková skvrna je opravdu hodně viditelná a nikdo ji určitě na svém koberci nechce mít. Běžné postupy domácího čištění koberců si takovou skvrnou nedokáže poradit.

A ani suchá metoda čištění koberců. Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu, jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí. A se zelenou skvrnou do čaje už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná, protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky. Takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové.

Nejlepší…

Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i zaschlým čajem zelené barvy (samozřejmě pokud není na koberci několik let). Vždycky je důležité to nechat dojít až za hranice. Protože i když je naše čištění velice účinné, tak přece jen není všemožné. A zelená skvrna je logicky na světlém koberci hodně vidět. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím dokázali bez problému poradit. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i kávu v koberci, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Kdyby tam byla zaschlá několik měsíců, určitě by to bylo horší, ale takto to pro náš kotoučový stroj nebyl žádný problém.

Tato metoda čištění koberců je skutečně účinná, proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Dosahujeme nejlepších možných výsledků, které dnešní technologie umožňuje. Klientka byla s naší prací moc spokojená a stala se naší pravidelnou zákaznicí. A každý spokojený zákazník je naší největší pýchou.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search