Hledáte někoho na mytí okna nebo odstranění staré reklamu z výlohy? Obraťte se na A SERVIS LIPKA , Výškové Mytí oken Brno

 In Nezařazené

Když se řekne A SERVIS LIPKA s.r.o. Mytí oken, je potřeba si uvědomit jednu věc. No jednu, těch věcí je samozřejmě víc. Ale docela zásadní je, že jsme firma s více než 20 letou tradicí. Působíme nejen u nás v České republice, ale také v zahraničí. A to na Slovensku, v Rakousku a v Německu. Kromě množství jiných služeb, jako je odstraňování graffiti, čištění koberců nebo podlah, realizujeme profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek.

Zákazníkům naší společnosti poskytujeme službu mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Pravidelné zakázky realizujeme obchodním centrům a firmám – stačí jen, aby si zákazník domluvil interval, ve kterém budeme okna a výlohy umývat. V této věci jsme vysoce flexibilní a řídíme se heslem: náš zákazník, náš pán. Je nám jasné, že mytí oken není hlavní starostí našich zákazníků.

Svou…

Svou práci proto přizpůsobíme Vašim časovým požadavkům a ne naopak. Jak se to děje v mnoha jiných firmách. A teď něco málo k tomu, jak okna vlastně čistíme. Čistíme nejen okna běžně znečištěná, ale dokážeme vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů nebo jiných silně znečisťujících látek. Kromě toho z oken také dokážeme sundat již nechtěnou reklamu.

To je pro neprofesionály často skutečný oříšek. Při neopatrných pokusech hrozí i poškozené skleněné plochy. Naši zaměstnanci to ale zvládají skvěle. Pro A SERVIS není problém vyčistit okna i ve špatně přístupných místech, například ve výškách nebo zaoblených rozích. Jedním z důvodů je to, že naši zaměstnanci jsou proškolení profesionálové, kteří kromě perfektní techniky mytí oken a zvládají i práci ve výškách.

Všichni naši zaměstnanci vlastní platnou licencí na práci ve výškách a byli proškoleni v používání horolezecké a speleologické techniky. Minulý týden se na nás obrátila zákaznice s tím, že potřebuje z výlohy odstranit starou reklamu, aby se potom mohla rozhodnout, co dál. Domluvili jsme si termín a dali se do práce.

Na…

Na takto silně znečištěná okna používáme korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Díky této ploše nepoškrábeme a nepoškodíme okenní plochu, ale důkladně ji očistíme od zatvrdlých nečistot. Po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem a následně jej necháme před leštěním proschnout.

Po zaschnutí okno leštíme pouze bavlněnou plenou, která zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk vašich skleněných ploch. Ze zásady nepoužíváme žádná leštidla. Protože při použití leštidla jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění. Protože leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět.

Recent Posts
Showing 0 comments

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search