Pokud potřebujete kvalitní čištění koberců, vyberte si tu strojovou metodu Brno

 In Nezařazené

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Brno čištění koberců zajišťuje profesionální čištění koberců pomocí kvalitního strojového kotoučového čištění. Jedná se o nejúčinnější metodu čištění, která je v dnešní době dostupná. Jednou z nejhorších metod čištění je extrakční metoda čištění, která kvalitní a stoprocentní vyčištění koberce nemůže zajistit. Tento systém strojového čištění koberců používá kombinaci kotoučového stroje a velmi výkonného třímotorového vysavače, který má úzkou kobercovou hubici, který poté odstraní všechny nečistoty.

Jednou z našich posledních zakázek bylo právě čištění koberce, který byl zamazaný od gelové pěny na hodiny a od šamponu. Snažili se to prvně vyčistit pomocí svých sil. Ale nedařilo se jim. Důležité je, že se neobrátili na firmu, která by použila extrakční metodu čištění. Je pro nás naprosto nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům tuto zastaralou metodu čištění, která většinou napáchá spíše další škody než užitku. 

Je…

Je tomu tak proto, že vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Naštěstí kontaktovali rovnou nás, protože od kolegů z práce zjistili, že my nabízíme strojové čištění koberců a nikoli tu extrakční. Nejprve jsme na jejich koberce nanesli kvalitní a velmi účinnou kosmetiku, se kterou máme jen dobré zkušenosti. Nechali jsme ji chvíli působit, a poté jsme kosmetiku zapracovávali naším strojovým kotoučovým strojem pomocí jeho rotačních kartáčů do koberce tak dlouho.

Dokud neodstranil veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce, takže jde skutečně o hloubkové čištění. Poté jsme vše prakticky do sucha vysáli naším vysavačem a koberec byl zase v pořádku.

Takže…

Takže pokud potřebujete vyčistit koberec a sami si s tím nevíte rady, rozhodně nedoporučujeme spoléhat se na extrakční metodu čištění, protože ta rozhodně není řešením, i když chápeme, že mnohé zákazníky láká svou nízkou cenou. Nejlepší možností je využít strojovou metodou čištění, která se skutečně dokáže o skvrny na koberci postarat. Koberec poté bude vypadat mnohem lépe, navíc lze touto metodou prodloužit životnost vašeho koberce.

Naše služby nabízíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jsme zde skutečně pro každého, protože máme velmi široké pole působnosti. Nabízíme celou řadu služeb, nikoli jen čištění koberců. Mezi naše služby patří i čištění podlah, mytí oken a výloh, odstraňování graffiti a plísní.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search