Díky strojové metodě Brno mohou být vaše koberce neustále jako nové

 In Nezařazené

Na naší univerzitě jsme rozšiřovali předměty v cizích jazycích, aby naši studenti měli co nejlepší možnosti zdokonalovat si jejich jazykové přednosti. A proto jsme přijali několik nových zahraničních učitelů z různých zemích, ať už externisti na jeden semestr a nebo natrvalo. A abychom je u nás co nejlépe přivítali, uspořádali jsme pro ně s ostatními kolegy menší večírek v naší aule. A bylo tam poměrně hodně alkoholu a i občerstvení a občas někomu něco spadlo. Takže tam bylo hodně skvrn navíc.

Navíc ten koberec už stejně sám o sobě nebyl dlouho čištěný, tak jsme si řekli, že by to chtělo dát do pořádku. Náš úklidový personál nám ale řekl, že pro skutečně kvalitní vyčištění nemají potřebné prostředky. Rozhodli jsme se tedy, že si na to najmeme úklidovou firmu, a že si je necháme vyčistit už i v jiných místnostech, když do toho budeme investovat.

Takže…

Takže jsme hledali na internetu někoho, kdo by měl dobré reference. A na diskusních fórech všichni vychvalovali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Brno koberce. Tak jsme si je na tu práci najali a jsme maximálně spokojení. Protože nejenom že koberce perfektně vyčistili, ale vydrželi nám čisté až do teď. Kromě strojové kotoučové metody čištění také použili speciální chemikálie, po nichž nově vzniklá špína jde velmi snadno vyčistit a koberce je proto velmi snadné udržovat.

Prvně jsme si při jejich výběru nebyli jisti cenou. Protože byly dražší než většina úklidových firem. Ale ta investice se rozhodně vyplatila, když vidíme, jak dlouho koberce vydržely čisté. Pro jejich kvalitní práci bychom tak chtěli všem tuto firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučit, protože z hlediska poměru cena výkon je to opravdu vynikající firma. Zaměstnanci této firmy jsou navíc moc milí a ochotní, což je také něco, co je potřeba vyzdvihnout, protože mám pocit, že dnes jsou lidi čím dál tím víc nepříjemní.

Ale…

Ale tady sou opravdu moc vstřícní, je s nimi vynikající domluva, ve všem se vám snaží podřídit, aby vám to co nejvíce vyhovovalo. Nevadí jim ani práce ve večerních hodinách nebo o víkendu. A ve výsledku to vlastně není ani tak drahé, protože když vezmu v potaz, jak dlouho vydrží koberce čisté, tak čištění není potřeba často tak, jak by bylo potřeba u jiných levnějších firem.

Zkrátka za sebe tuto firmu doporučuji v každém ohledu. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní. Takže mě nenapadá opravdu nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Odvádějí kvalitní práci a je s nimi perfektní domluva. Takže pokud poptáváte službu čištění koberců, tak zde jste skutečně na správné adrese.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search