Pomocí strojové metody čištění z koberce odstraníte i javorový sirup, tepování sedaček Brno

 In Nezařazené

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme řadu klidových služeb, které jsou vyhledávané nejen u nás a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Protože používáme ty nejkvalitnější technologie, tak dokáže držet krok i s trhem v Německu a Rakousku. Chceme našim zákazníkům nabízet to nejlepší. Protože naše služby neustále zdokonalujeme a vyvíjíme. Z řad našich služeb nabízíme i čištění koberců.

Které realizujeme pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná.

Protože…

Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásně provoní celý prostor, kde čištění probíhalo. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží vysokotlakový třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty.

Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Díky tomuto váš koberec bude vypadat jako opravdu nový. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. Tato metoda je rozhodně nejlepším dostupným způsobem, jak váš koberec vyčistit.

Rozhodně…

Rozhodně není dobré se spoléhat na sice levnější, ale za to o výrazně méně kvalitní extrakční metodu čištění, která si s odolnými skvrnami neumí poradit. Jedná se totiž o pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné odsátí, které ani není efektivní, protože koberec je poté mnohdy pořád velice mokrý. Navíc k vyčištění koberce je třeba i nějaký fyzická aktivita, kterou zajišťuje právě náš kotoučový stroj. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme z koberce čisti omáčku z indického koření tandori masala.

Slečna se to nejprve snažila odstranit sama, nedosáhla takového výsledku, jaký si představovala, tak se raději obrátila na nás. A to bylo rozumné. Protože kartáčováním obyčejnými kartáči si můžete zničit strukturu koberce a bylo by poznat, na jakém místě k čištění došlo. Ona i její přítel, se kterým bydlí, byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

 

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search