Strojové čištění je dnes tou nejúčinnější technologií, jak vyčistit váš koberec, tepování sedaček Brno

 In Nezařazené

Ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců si zakládáme na co nejmodernějších technologiích, které dosahují těch nejlepších výsledků a stále se snažíme naše služby zdokonalovat. Abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší servis a kvalitu. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naši službu čištění koberců. Je pro nás zcela nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům „službu“ v podobě čištění koberců zastaralou a neúčinnou extrakční metodou.

Tato technologie je dnes pouhým přežitek a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce. Neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.

Proto není…

Proto není divu, že se tato služba setkává s nemalým počtem nespokojených zákazníků. Podlehnou totiž nižší ceně. Jenže poté jsou nespokojení a hledají nové alternativy k vyčištění jejich koberce.  Proto tuto metodu nepoužíváme a spoléháme se na kotoučové strojové čištění, díky kterému při čištění koberců dosahujeme těch nejlepších výsledků. Díky rotačním kartáčům kotoučový stroj zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Metoda je sice časově, fyzicky i finančně náročnější, ale za to dosahuje vynikajících výsledků. A to prakticky ve všech případech. Naposledy jsme navštívili domácnost mladých manželů, kteří měli světlý hnědý koberec zašpiněný od chilli omáčky. Snažili se to prý nejdříve vyčistit sami, ale to nadělalo spíše více škody než užitku, protože to akorát více rozmatlali.

Proto…

Proto pak od toho dali raději ruce pryč, což bylo moudré rozhodnutí, protože kdyby na koberec použili hrubou sílu, mohli by jej i poškodit. Proto bylo rozumnější, že se obrátili na nás. Pro naše zaměstnance to nebyl vůbec žádný problém. Nejprve jsme koberec vykartáčovali a zapracovali naši čisticí kosmetiku a poté jsme všechny nečistoty odsáli vysavačem.

Tím jsme koberec zbavili nejen špíny, ale také všech bakterií, alergenů a roztočů. Oba byli s naší prací moc spokojení. Což nás samozřejmě těší, protože člověka vždycky potěší, když je jeho práce oceněna. Naše služby nabízíme po celém území České republiky, ale na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search