Koberec vám vyčistíme, vydezinfikujeme, načechráme i provzdušníme, tepování sedaček Brno

 In Nezařazené

Jsme úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců a nabízíme služby v několika sférách. Jedná se například o čištění koberců, podlah, mytí oken, čištění výloh nebo odstraňování plísně. Rádi bychom vám na tomto místě vysvětlili jen jedno z našich odvětví a to je strojové čištění koberců. Hned na začátek vám popíšeme, jak probíhá náš zákrok. Ať už si nás pozvete z jakéhokoliv důvodu, postupy zákroků jsou většinou konstantní.

Takže si můžete udělat jednoduše obrázek o tom, jak by to probíhalo, kdybyste si nás pozvali na váš koberec právě vy. Když jsme zmiňovali různé důvody. Tak se může jednat samozřejmě o čištění za účelem odstranění skvrn, generální čištění, dezinfekce koberce a odstranění veškerých alergenů a mikroorganismů (včetně roztočů), načechrání kobercového vlákna. Což způsobí obnovený vzhled koberce. A v této řadě bychom mohli pokračovat dále a dále.

Pokud…

Pokud máte jakékoliv přání nebo požadavek, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám vysvětlíme možnosti a případně se s vámi rovnou domluvíme na termínu provedení strojového čištění. Konkrétně pak zásah probíhá následovně – kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Tím se liší od extrakční metody, kterou výrazně nedoporučujeme, je neúčinná. Protože nedokáže pracovat ve struktuře koberce. Přesto ji některé úklidové firmy pro nás z nepochopitelného důvodu stále nabízí. Námi použitá kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Funguje jako taková aviváž ale pro koberec.

Poslední…

Poslední operace skončí tak, že vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty a mikroorganismy. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, vlasové vlákno se postaví. Čímž se celá struktura koberce načechrá a provzdušní a koberec je na pohled i na dotek hebčí, příjemnější. Takovou třešničkou na dortu pak je fakt, že tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale zásadním způsobem prodloužit jeho životnost.

Často se nám stává, že si nás zákazníci volají jen z jednoho důvodu a pak jsou nadšeni z dílčích výhod. Které metoda kotoučového stroje nabízí. Příkladem může být naše klientka, která se zranila nožem při odpeckovávání avokáda a krví tak potřísnila modrý koberec v kuchyni. Skvrny se jí nepovedly odstranit (to je logické, na takové skvrny je potřeba síla stroje) a proto si nás zavolala. Po našem zákroku byla nadšená nejen proto, že jsme odstranili skvrny po krvi. Ale také že koberec byl celkově oživený a působil tak jako nově koupený.

Recent Posts

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search